הסיפור של מרווין

מרווין ישראל הינה מהחברות המובילות והוותיקות בתחומי היבוא, השיווק וההתקנה של חלונות דלתות ומוצרי הצללה איכותיים ממיטב היצרנים באירופה וארה"ב. מאז 1992, החברה היא הנציגה הבלעדית של MARVIN WINDOWS AND DOORS, חברה אמריקאית, שהיא אחת החברות הגדולות בתחומה בעולם. בין מוצרינו: חלונות ודלתות עץ מלא, חלונות ודלתות עץ אלומיניום, תריסי עץ ואלומיניום, צלונים חיצוניים ופנימיים, חלונות ירוקים ידידותיים לסביבה ועוד.

חברתנו שירתה אלפי בתים בישראל, והיא נהנית ממוניטין יוצא דופן של איכות שרות ואמינות. בתיק העבודות שלה תוכלו למצוא את מיטב הבתים בשכונות היוקרה של מדינת ישראל, כמו כן מספר פרויקטים מורכבים ברחבי העולם כגון אפריקה, אסיה והמזרח התיכון. לחברה אולם תצוגה מרשים בגודל של 200 מ"ר באזור התעשייה של כפר סבא, סמוך לכביש 5 ולכביש חוצה ישראל. אתם מוזמנים ליהנות ממבחר הפרויקטים והמוצרים באתר זה, נשמח לקבוע עמכם פגישת ייעוץ באולם התצוגה.

לגלריית בתים נבחרים

 

משפחת מרווין ישראל

כחברה אשר חרטה על דגלה את נושא השירות המעולה, ושמירה על רמה מקצועית סופר גבוהה, תמיד הקפדנו לגייס את העובדים הטובים ביותר שיש בנמצא.

ההשקפה שלנו תמיד הייתה שזה לא מספיק לשווק מוצרים מעולים ולייצג את החברות המובילות בעולם, עלינו לאתר ולמצוא את העובדים הטובים ביותר בתחומם, לעשות הכול כדי לגייס אותם, ולתגמל אותם בהתאם כדי שיישארו שנים רבות ויפכו לחלק אורגאני מהחברה.

רוב העובדים מועסקים אצלנו שנים רבות, חלקם אף מגיעים עד לגיל הפרישה. זה מעיד על האווירה בחברה ורמת הניהול של ההון האנושי שהוא לא פחות חשוב מרמת המוצרים המצוינים של מרווין.

אנחנו גאים בעובדים שלנו. בזכותם הפכנו להיות החברה המובילה בישראל בתחומה. 25 שנים של שרות, מקצוענות, אמינות ועמידה מאחורי המוצרים. מרווין ישראל הוקמה לפני כ-25 שנים, והתקינה חלונות באלפי בתים בישראל. אין לזה כמעט אח ורע בשום חברה פרטית אחרת בישראל בתחום.

מרווין ישראל- משפחה חמה לעובדיה, שרות מצוין ללקוחותיה.


מפיצים ברחבי ישראל

מרווין היא מהחברות המובילות והידועות בתחום, ולכן יש ביקוש למוצרינו בכל רחבי המדינה. לצורך שיפור השירות והענקת טיפול איכותי לכל לקוח בכל מקום, יסדנו רשת של מפיצים לפי אזורים גאוגרפיים.
מפיצים אלה מתגוררים באזור עבודתם, ודואגים שהלקוח יקבל יחס אישי ומהיר גם לפני וגם אחרי ההתקנה.

לקבלת פרטים של מפיץ מסוים, תוכלו לפנות אלינו:
טלפון במשרד: 09-7669982
דוא״ל: info@marvin.co.il

רשימת מפיצים
משרד ראשי ואולם תצוגה בכפר סבא
נגב צפון
נגב דרום
ערבה ואילת
ירושלים רבתי
צפון ראשי ואולם תצוגה צפון
רמת הגולן

Up
×